Hakkımızda

1990 yılında aldığı Alman Tabipler Odası’ndan aldığı eğitimle birlikte Türkiye’nin ilk Tamamlayıcı Tıp Hekimlerinden olan, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki Tamamlayıcı Tıp Dernekleri’nde bir çok bilimsel faaliyet yürüten Dr.K.Hakan YAVUZ ile Almanya’da Justus Liebig Universitat Giesssen ve Regensburg Universitat mezunu Uzman Psi. Handan YAVUZ tarafından 2017 yılında İzmir’de kurulan Barbaros Biomed Sağlık İlaç ve Tıbbi Aletler Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde oluşturulan BİOVİTALLAB; Türkiye'de ilk ve tek, tanı aşamasında ihtiyaç duyulan spesifik test tedarik ve laboratuvar uygulamaları alanlarında hizmet vermektedir.

Biovitallab Nedir ?

BİOVİTALLAB; tanı aşamasında ihtiyaç duyulan spesifik test tedarik ve uygulanması alanlarında hizmet vermektedir. “Tükürükle Hormon Testi” ve “Saçta Ağır Metal ve Mineral Analizi” uygulandıktan sonra çıkan sonuçlar kişiselleştirilmiş tıbbi yorumlar ile uzman hekimler tarafından doğrulanmaktadır.

Biovitallab Size Ne Sunar ?

Biovitallab
Online Test Siparişi İhtiyacınız olan testi belirleyip, biovitallab sitesinden, test kitini sipariş edebilirsiniz.
Kolay ve Rahat Kullanım Test ve analizin kullanım talimatlarına göre kolay bir uygulama ile rahatça ve tek başınıza testi yapabileceksiniz.
Hızlı ve Güvenilir Test Sonuçlar Test ve analiz için numuneyi bize göndermenizden sonra test sonuçlarını analiz edip sizinle veya hekiminizle paylaşacağız.
Kişiselleştirilmiş Tıbbi Yorumlar Test ve analiz sonuçların için size özel detaylı bir tıbbi yorum talep ederseniz, kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Biovitallab

Nasıl Test Yaptırabilirim ?

Test ve analizin kullanım talimatlarına uygun olarak numune hazırlamak, evde tek başınıza yapabileceğiniz basit bir uygulamadır.Test ve analiz sipariş vermek istiyorsanız, ihtiyacınız olan test ve analizleri seçip sipariş formunu doldurduktan sonra bize numuneyi göndermeniz yeterli olacaktır.Test ve analiz için numune bize ulaştıktan sonra test sonuçlarını analiz edip sizinle veya hekiminizle paylaşacağız.

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Tanı ve tedaviye yönelik ihtiyaç duyduğunuz testleri ve analizleri bireysel ya da hekimler vasıtasıyla veya web sitesinden online sipariş formunu doldurarak ya da telefon yoluyla sipariş verebilirsiniz.